Balustrady szklane zewnętrzne
Zadaszenia i daszki szklane
Ogrody zimowe
Poprzedni
Następny

Szkło do zabudowy zewnętrznej

Szkło jest obecnie chętnie wykorzystywane przez architektów przy projektowaniu balustrad, drzwi czy też zadaszeń. Wykorzystanie najlepszych materiałów gwarantuje trwałość na lata.

Elementy do zabudowy zewnętrznej wykonujemy z najwyższej jakości szkła hartowanego, laminowanego, przezroczystego, kolorowego a także szkła inteligentnego i przeciwsłonecznego.

Balustrady i przegrody szklane zewnętrzne

Szklane balustrady to estetyczne i eleganckie rozwiązanie. Połączenie matowych metali i przezroczystego szkła zyskuje coraz szersze zastosowanie we współczesnej architekturze.

Nasza firma posiada szeroką gamę balustrad szklanych ze szkła hartowanego, laminowanego, przezroczystego jak również kolorowego (mocowane punktowo lub liniowo). Więcej na temat tego produktu: balustrady szklane.

Drzwi i przegrody szklane

Drzwi szklane wykonane są w całości ze szkła hartowanego i laminowanego. Szkło oprawiamy w okucia ze stali nierdzewnej różnego typu, z różnymi wykończeniami. Istnieje możliwość zdobienia szkła (np. przy pomocy piaskowania).

Świetnie sprawdzą się w kwestii doświetlenia pomieszczeń, gdyż dobrze przepuszczają one światło. Łącząc nowoczesne trendy z tradycją nadają cechy elegancji i porządku wnętrzu biur i mieszkań.

Więcej na temat produktu: szklane drzwi.

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe stanowią alternatywę dla doświetlenia pomieszczenia. Niemal nieograniczona swoboda planowania form, kolorów i wyposażenia umożliwia zastosowanie rozwiązań harmonizujących ze stylem budynku, bez względu na to czy jest to obiekt nowy czy modernizowany.

Zadaszenia i daszki ze szkła

zklane zadaszenia to estetyczne i eleganckie rozwiązanie. Połączenie matowych metali i przezroczystego szkła zyskuje coraz szersze zastosowanie we współczesnej architekturze. Dzięki szerokiej gamie okuć oraz elementów mocujących oferujemy zadaszenia dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Postaw na zadaszenia szklane do Twoich drzwi

Nasza firma wykonuje dopasowane do potrzeb klienta zadaszenia ze szkła, które świetnie skomponują się z drzwiami wejściowymi Twojego domu. Gwarantujemy solidne wykonanie, z najwyższej jakości szkła, które stworzy niezwykle mocne i wytrzymale zadaszenie.