Ściany szklane
Szklane witryny
Szklana zabudowa biurowa
Poprzedni
Następny

Ściany szklane i przegrody ze szkła

Szklane ściany to estetyczne i eleganckie rozwiązanie. Połączenie matowych metali i przezroczystego szkła zyskuje coraz szersze zastosowanie we współczesnej architekturze.

AceGlass posiada szeroką gamę balustrad szklanych ze szkła (mocowanego punktowo lub liniowo):

Ściany szklane do biura

Szklane balustrady nadają budynkom nowoczesny i lekki wygląd, dlatego cieszą się dużym powodzeniem wśród architektów.

Szkło, z którego wykonane są balustrady, charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Jest to materiał naturalny i prosty w konserwacji, dzięki czemu projekty, w których zostało użyte, pozostają atrakcyjne wizualnie przez długie lata.

Ściany szklane do domu

Szkło hartowane i laminowane można z powodzeniem stosować do produkcji szklanych przegród pomiędzy balkonami lub na tarasach w miejscach gdzie chcemy odgrodzić się od wiatru lub sąsiadów.

Piaskowanie szkła umożliwia stworzenie wzorów i zmatowień, dzięki czemu możemy uzyskać intymne przestrzenie przy jednoczesnym zachowaniu dużego naświetlenia.

Ściany szklane do obiektów komercyjnych

Balustrady ze szkła wewnętrzne są stosowane zarówno w przestrzeni domowej, jak i w hallach przestrzeni biurowych i komercyjnych. Szkło to bardzo elegancki materiał, który – właściwie zastosowany – doda prestiżu każdemu wnętrzu.

Wykonujemy balustrady ze szkła, które spełniają polskie normy trwałości i bezpieczeństwa dla obiektów użyteczności publicznej.