Balustrady szklane balkonowe
Balustrady szklane na taras
Balustrady szklane na schody
Poprzedni
Następny

Balustrady szklane wewnętrzne i zewnętrzne

Szklane balustrady to estetyczne i eleganckie rozwiązanie. Połączenie matowych metali i przezroczystego szkła zyskuje coraz szersze zastosowanie we współczesnej architekturze.

AceGlass posiada szeroką gamę balustrad szklanych ze szkła (mocowanego punktowo lub liniowo):

Polecamy następujące produkty:

Klientom indywidualnym zapewniamy gotowy produkt z mocowaniami i profesjonalnym montażem.

Balustrady szklane balkonowe

Szklane balustrady nadają budynkom nowoczesny i lekki wygląd, dlatego cieszą się dużym powodzeniem wśród architektów.

Szkło, z którego wykonane są balustrady, charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Jest to materiał naturalny i prosty w konserwacji, dzięki czemu projekty, w których zostało użyte, pozostają atrakcyjne wizualnie przez długie lata.

Przegrody szklane zewnętrzne

Szkło hartowane i laminowane można z powodzeniem stosować do produkcji szklanych przegród pomiędzy balkonami lub na tarasach w miejscach gdzie chcemy odgrodzić się od wiatru lub sąsiadów.

Piaskowanie szkła umożliwia stworzenie wzorów i zmatowień, dzięki czemu możemy uzyskać intymne przestrzenie przy jednoczesnym zachowaniu dużego naświetlenia.

Balustrady szklane wewnętrzne

Balustrady ze szkła wewnętrzne są stosowane zarówno w przestrzeni domowej, jak i w hallach przestrzeni biurowych i komercyjnych. Szkło to bardzo elegancki materiał, który – właściwie zastosowany – doda prestiżu każdemu wnętrzu.

Wykonujemy balustrady ze szkła, które spełniają polskie normy trwałości i bezpieczeństwa dla obiektów użyteczności publicznej.

Balustrady szklane dla domu

Balustrady ze szkła na schody i barierki w domach jednorodzinnych to doskonałe rozwiązanie dla osób, które kochają światło i przestrzeń.

Nie tylko doskonale zabezpieczają schody, tarasy czy antresole, ale dodatkowo pięknie prezentują się w każdym wnętrzu.

Wykonujemy balustrady wg dowolnego projektu ze szkła przezroczystego i zdobionego: piaskowanego, ornamentowego i kolorowego.

Balustrady szklane - galeria

Poniżej znajduje się galeria przykładowych projektów z uwzględnieniem szklanych balustrad – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Dzięki możliwościom technicznym i naszej wiedzy na temat szkła, jesteśmy w stanie wykonać dowolnie złożony projekt szklanych balustrad.