Podłogi ze szkła

Podłogi ze szkła

Niezwykle efektowne podłogi szklane coraz częściej można spotkać nie tylko w muzeach, ale także w biurach, a nawet domach. To rozwiązanie, które wzbudza spore zainteresowanie, stanowi wyraz kreatywności oraz myślenia poza schematami. Jeżeli interesuje Państwa tego typu rozwiązanie, przychodzimy z pomocą. Produkujemy wysokiej jakości szklane podłogi, dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu wyceny i złożenia zamówienia.

Szklane podłogi wykonywane są ze szkła bezpiecznego. Jest ono bardzo odporne na uderzenia i inne uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu można się po nim swobodnie poruszać. Rozwiązanie to jest absolutnie bezpieczne i można je stosować wszędzie – od domów, po chętnie uczęszczane przestrzenie publiczne. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na najwyższą jakość oraz profesjonalną obsługę. Zawsze wsłuchujemy się w Państwa potrzeby. Wszystko to sprawia, że szkło na podłogę od AceGlass będzie doskonałym wyborem.

Podłoga ze szkła

Podłogi szklane - nowy sposób na dekorację pomieszczenia

Podłogi ze szkła dają bardzo wiele możliwości aranżacyjnych. Pozwalają pokazać ciekawy element architektoniczny, znajdujący się pod poziomem posadzki (np. pozostałości historycznego budynku), mogą skrywać umieszczoną pod nimi dowolną dekorację np. mozaikę z kafelków, dają szansę na obserwowanie tego, co znajduje się w pomieszczeniu poniżej, jednocześnie gwarantując jego doświetlenie. Opcji jest mnóstwo, dzięki czemu każdy klient bez trudu znajdzie taką, dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb oraz gustu.

Doskonałe i niezawodne podłogi ze szkła

Realizacja zamówienia na szklane podłogi to dla nas żaden problem. Zawsze chętnie wysłuchamy wszystkich potrzeb klienta i z przyjemnością podejmiemy się realizacji nawet najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych projektów. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. To właśnie dlatego w ofercie AceGlass pojawiły się niezawodne, wysokojakościowe podłogi szklane, które sprostają nawet największym oczekiwaniom. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podpowiemy, doradzimy i pomożemy. Przedstawimy także wycenę dla danego projektu.

Podłoga ze szkła

Sprawdź naszą ofertę:

Balustrady szklane

Schody ze szkła

Ścianki szklane

Drzwi ze szkła