Ścianki i drzwi szklane
Balustrady szklane wewnętrzne
Kabiny prysznicowe
Balustrady szklane
Zabudowy szklane do łazienki
Kabiny prysznicowe
Zabudowy szklane
Previous slide
Next slide

Szkło do zabudowy wewnętrznej

Jesteśmy producentem szkła do zabudowy wewnętrznej dla klientów hurtowych oraz indywidualnych.

W ramach projektów indywidualnych oferujemy kompleksową usługę wraz z transportem i montażem z użyciem dedykowanych urządzań zapewniających pełne bezpieczeństwo produktów w drodze oraz na miejscu montażu.

 

W naszej ofercie:

Balustrady szklane

Schody ze szkła

Ścianki szklane

Drzwi ze szkła

Kuchenne blaty szklane

Blaty szklane wykonywane ze szkła hartowanego lub laminowanego, gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Folie mogą zostać udekorowane graficznie, tak aby swym wyglądem nadawały uroku.

Szkło laminowane – zastosowanie

Można je stosować m.in. w projektowaniu balustrad, schodów, elementów elewacji, blatów. To niezwykle estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które warto wdrożyć, by nadać niezykłego uroku pomieszczeniom. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

Panele z fotofolią

Nadruk na szkle stanowi nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych dekoracji wnętrza.

Oferowane przez nas szkło jest docinane wedle życzenia klienta i może posiadać otwory na gniazdka elektryczne, czy też armaturę.

Wewnętrzna strona po zadrukowaniu jest zabezpieczona i pozwala na montaż przy pomocy białych lub przezroczystych klejów i sylikonów.

Szkło z grafiką dopasowane do Twoich potrzeb

Oferowane przez nas szkło jest docinane wedle życzenia klienta i może posiadać otwory na gniazdka elektryczne, czy też armaturę. Wewnętrzna strona po zadrukowaniu jest zabezpieczona i pozwala na montaż przy pomocy białych lub przezroczystych klejów i sylikonów.

Szklane panele pięknie ozdobią wnętrze

To niezwykłe rozwiązanie dekoracyjne. Są oryginalne i eleganckie. Perfekcyjnie sprawdzają się jako alternatywa na przykład dla blatów bądź kafli. Dekoracyjne panele szklane z grafiką idealnie nadają się do nowoczesnych mieszkań. Panele szklane wykonane z zastosowaniem wysokiej jakości grafiki, idealnie wkomponują się do Twojej kuchni czy łazienki. W razie potrzeb dostosujemy grafikę także do innych pomieszczeń. Gwarantujemy niesamowity efekt, który sprawi, że Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

Panele szklane kuchenne z fotofolią
Panele szklane kuchenne z fotofolią jednokolorowe

Oferujemy państwu lustra wykonywane według indywidualnego zamówienia. Nasze lustra na wymiar to doskonała propozycja na:

Posiadamy w ofercie lustra klasyczne, ze zdobieniami oraz lustra 3D. Wykonujemy lustra proste oraz wycięte wg dowolnego kształtu.

Budowa podłogi szklanej uzależniona jest przede wszystkim od miejsca zastosowania, sposobu podparcia oraz kształtu i proporcji długości boków tafli szkła. Podłoga szklana składa się zazwyczaj z dwóch lub trzech tafli połączonych laminatem i jest całkowicie bezpieczna w użytkowaniu.

Szklane podłogi można pokryć warstwą antypoślizgową. Osadzane są one na uszczelce, która nie traci swojej elastyczności z upływem czasu.

Zastosowanie szklanej podłogi w domu daje unikalne efekty i potrafi wywołać zachwyt u  każdego gościa.