Szkło antywłamaniowe

Szkło antywłamaniowe

Poznaj zaawansowane szyby antywłamaniowe z pętlą alarmową. AceGlass oraz Insoglas to producenci szyb ochronnych podłączanych do systemów alarmowych, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. To idealne rozwiązanie dla każdej firmy, która podejmuje się realizacji wymagających projektów budowlanych dla swoich klientów. Poznaj szczegóły oferty!

Wybierz AceGlass oraz Insoglas – lidera w produkcji szkła antywłamaniowego!

Czym jest szyba z pętlą alarmową?

Szkło antywłamaniowe AceGlass oraz Insoglas to konstrukcja łącząca w sobie funkcje ochrony antywłamaniowej i pełnej przezroczystości. Okno ochronne tworzone jest z szyby laminowanej lub zespolonej, która powstaje ze szkła hartowanego. Kluczowym elementem konstrukcji jest sensor z emalii ceramicznej, który jest podłączony do systemu alarmowego w budynku. Wykorzystanie metody sitodruku zapewnia przejrzystość przeszklenia, co czyni szyby antywłamaniowe atrakcyjnym wyborem dla inwestorów.

Poznaj dostępne modele szyb antywłamaniowych AceGlass oraz Insoglas!

Jak działa szkło antywłamaniowe?

Szczególnie istotnym elementem w oknach antywłamaniowych jest pętla alarmowa. Jest ona podłączona do sensora, który wyczuwa każdą próbę sforsowania okna lub szyby. Tafle szkła hartowanego są połączone ze sobą specjalną folią, co uniemożliwia rozbicie szyby na drobne kawałki (podobnie jak w samochodowych szybach czołowych). Każda próba uszkodzenia szyby z pętlą sygnałową uruchamia system alarmowy. W zależności od jego funkcji może on od razu informować ochronę lub wyzwalać sygnał dźwiękowy.

Szukasz więcej szczegółów o działaniu szyb alarmowych? Zerknij tutaj!

Gdzie instaluje się okna z szybami antywłamaniowymi?

Nasi partnerzy podejmują się szeregu inwestycji związanych z instalacją okien ochronnych. Szyby z pętlą alarmowa znajdują swoje zastosowanie w takich obiektach jak:

Wszędzie tam, gdzie liczy się podwyższone bezpieczeństwo z jednoczesnym zachowaniem wysokiego poziomu estetyki, szyby antywłamaniowe są cennym elementem systemu alarmowego.

Korzyści z montażu okna z szybą antywłamaniową

Nasi partnerzy sięgają po szyby antywłamaniowe AceGlass oraz Insoglas z kilku powodów:

  1. Najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zastosowanie hartowanego i laminowanego szkła sprawia, że szyby z pętlą antywłamaniową są wyjątkowo trudne do sforsowania. Natychmiastowe uruchomienie alarmu podnosi poczucie bezpieczeństwa i odstrasza włamywacza. Może też automatycznie wysyłać sygnał do firmy chroniącej obiekt.
  2. Wysoka trwałość. Samo uruchomienie alarmu nie zawsze wystarcza do odstraszenia agresora. Dlatego nasze szkło antywłamaniowe jest zabezpieczane przed rozbiciem. Może pękać, ale dzięki warstwom folii wzmacniającej jest bardzo trudne do wypchnięcia i całkowitego rozbicia.
  3. Bezproblemowa eksploatacja. Montaż okien z funkcją antywłamaniową nie zmienia sposobu korzystania z pomieszczenia. Sensor nie zakłóca widoczności, nie pogarsza też estetyki. System alarmowy jest zaprojektowany tak, by nie wzbudzać fałszywych alarmów podmuchami wiatru, upadkiem kropel deszczu, liści czy gałęzi. Ruch wewnątrz pomieszczenia również nie wpływa na zachowanie alarmu.

Skontaktuje się z nami, by poznać wszystkie korzyści z montażu szyb antywłamaniowych!

Dołącz do partnerów AceGlass oraz Insoglas!

Zabezpiecz inwestycje budowlane swoich klientów dzięki szybom z pętlą alarmową AceGlass oraz Insoglas! Oferujemy produkty o najwyższym poziomie ochrony i trwałości. Zadzwoń lub napisz i podnieś konkurencyjność swojej oferty!