Szklane ścianki w firmie w stylu loft to możliwość ożywienia wnętrza i nadania przestrzeni lekkości. Nowoczesne budownictwo coraz odważniej korzysta z praktycznego zastosowania szkła w aranżacji wnętrz. Szkło jest używane do budowy ścian, dachów, podłóg oraz schodów, oczywiście właściwości materiału są dostosowane do jego zastosowania. Skąd moda na szklane ściany i czy można liczyć na spersonalizowane zamówienie?

Szklane ścianki w firmie są na topie

Szklana ściana jako trend loftowy ma swoje szczególne zastosowanie w aranżacji przestrzeni biurowej lub handlowej. Dlaczego? Szklane ścianki w firmie dają poczucie większej przestrzeni, ponieważ przejrzystość szkła oferuje nielimitowaną ilość naturalnego światła. Odejście od tradycyjnych ścian wydaje się czynnikiem oczywistym, ponieważ są mniej mobilne i izolują pracowników, co nieszczególnie sprzyja produktywności pracy. Ściana szklana oddziela pomieszczenia, jednocześnie otwierając przestrzeń, by zachować ich integralny charakter. Przeszklone przestrzenie użytkowe są więc elastyczne i komfortowe.

Ścianki ze szkła to też elegancja i nowoczesność

Firma Ace Glass dostarcza ścianki ze szkła, które pozwalają na eleganckie i nowoczesne wyposażenie obiektów biurowych, centrów handlowych, hoteli, a także prywatnych wnętrz mieszkalnych. Konstrukcje w stylu loft sprawdzą się w dowolnym pomieszczeniu, tworząc zupełnie nową przestrzeń. W przypadku firmy szklana ścianka działowa pełni też charakter reprezentacyjny. Klienci i goście w biurze, widząc szklane ścianki w firmie, na pewno zwrócą uwagę na nowoczesny, imponujący wymiar obiektu. 

Szeroka oferta szkła w Ace Glass

Jeżeli w Twoim planie aranżacyjnym znajduje się szklana ściana, możesz liczyć na spersonalizowaną realizację zamówienia. Szkło, które tworzymy w Ace Glass  jest dopasowane do indywidualnych potrzeb. Proponujemy między innymi wytrzymałe szkło hartowane, laminowane, odporne na warunki atmosferyczne oraz ogniochronne – przystosowane do wysokich temperatur, które w razie zagrożenia pożarowego stanowi zaporę dla ognia oraz barierę dla dymu i gazów. Na rynku dostępne jest również szkło dźwiękochłonne. Tego typu szklane ściany z izolacją akustyczną są istotne, kiedy pracujemy w strefie zwiększonego hałasu, na przykład w centrum miasta lub przy hali produkcyjnej.

Ściana szklana dla minimalistów i estetów

Przejrzystość i minimalizm szkła daje poczucie komfortu. Poza tym ścianki ze szkła są zgodne z nowoczesną koncepcją architektury otwartej. Wiele osób zauważyło już, że szklane ściany to estetyczne i eleganckie rozwiązanie, które sprawi, że wnętrze będzie przestronne i jasne. Dołącz do ich grona i zobacz, że przystosowanie szkła do różnych warunków pozwala na jego szerokie zastosowanie w branży biznesowej.