producent-szkla-laminowanego

ACE Glass – producent szkła budowlanego z okolic Poznania

Od lat jesteśmy producentem szkła i gotowych wyrobów ze szkła

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w obróbce szkła budowlanego. Stawiamy na bliską i partnerską relację z klientem. Nasi kontrahenci mogą w pełni liczyć na nasze zaangażowanie, konsultację w wyborze materiałów oraz pełne wsparcie w realizacji projektów budowlanych ze szkła. Jako firma zapewniamy fachowość i kompleksowość usług. Realizujemy zamówienia w krótkim czasie, wywiązując się z ustalonych terminów. Ciągle odkrywamy nowe technologie i przeprowadzamy liczne badania w celu zaprezentowania coraz to bardziej unikatowych rozwiązań i skrócenia czasu realizacji zamówienia. Jesteśmy firmą która dokłada wszelkich starań, aby być najlepsza w swojej dziedzinie. Pragniemy, aby nasza współpraca z klientami przebiegała w przyjaznej atmosferze, bez komplikacji, a zawarte warunki były przejrzyste i korzystne dla obu stron. Poniżej dwa przykłady obróbki szkła budowlanego, które wykonujemy na naszej produkcji w Wysogotowie koło Poznania.

Laminowanie szkła:

Laminowanie szkła folią EVA zapewnia długą trwałość nawet w wilgotnych warunkach. Jest przyjazna dla środowiska, a więc świetnie sprawdza się w projektach zewnętrznych. Wykorzystanie folii w procesie zgrzewania, rozszerza funkcjonalność produktu, a także umożliwia estetyczne zdobienie szkła.

Profesjonalne cięcie szkła budowlanego metodą Water Jet:

Szybki i bardzo precyzyjny sposób wycinania skomplikowanych elementów w szkle za pomocą strumienia wody, który pozwala na nieograniczoną możliwość obróbki szczególnie twardych materiałów m. in. metalu, czy kamienia.