producent-szkla-laminowanego

ACE Glass – producent szkła budowlanego z okolic Poznania

Od lat jesteśmy producentem szkła i gotowych wyrobów ze szkła

Dlaczego warto wybrać nasze szkło budowlane? Powodów jest bardzo wiele! Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w obróbce szkła budowlanego. Stawiamy na bliską i partnerską relację z klientem. Nasi kontrahenci mogą w pełni liczyć na nasze zaangażowanie, pomoc w wyborze materiałów oraz pełne wsparcie w realizacji projektów budowlanych ze szkła. Jako firma zapewniamy fachowość i kompleksowość usług. Realizujemy zamówienia w krótkim czasie, wywiązując się z ustalonych terminów. Ciągle odkrywamy nowe technologie i przeprowadzamy liczne badania w celu zaprezentowania coraz bardziej unikatowych rozwiązań i skrócenia czasu realizacji zamówienia. Jesteśmy firmą, która dokłada wszelkich starań, aby być najlepsza w swojej dziedzinie – szkło w budownictwie to nasza pasja. Pragniemy, aby nasza współpraca z klientami przebiegała w przyjaznej atmosferze, bez komplikacji, a umówione warunki były przejrzyste i korzystne dla obu stron. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby nasze szkło budowlane sprostało wszelkim oczekiwaniom klienta.

Ponieważ zadowolenie naszych kontrahentów jest dla nas niezwykle ważne, proponujemy niezwykle atrakcyjne ceny na nasze szkło budowlane.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą! Poniżej dwa przykłady obróbki szkła budowlanego, jakiej podejmujemy się w naszej siedzibie, w Wysogotowie koło Poznania. 

Laminowanie szkła:

Laminowanie szkła folią EVA zapewnia dużą trwałość, nawet w wilgotnych warunkach. Powłoka tego typu jest przyjazna dla środowiska, a więc świetnie sprawdza się w projektach zewnętrznych. Wykorzystanie folii w procesie zgrzewania rozszerza funkcjonalność produktu, a także umożliwia estetyczne zdobienie szkła. Laminowane szkło w budownictwie cieszy się dużą popularnością, ze względu na możliwości, jakie tworzy.

Profesjonalne cięcie szkła budowlanego metodą Water Jet:

Water Jet to szybki i bardzo precyzyjny sposób wycinania skomplikowanych elementów w szkle za pomocą strumienia wody.  Stwarza on nieograniczone możliwości obróbki szczególnie twardych materiałów m.in. metalu, czy kamienia. Wycinane tą metodą szkło w budownictwie może mieć wiele różnych zastosowań.