Blaty szklane

Blaty szklane

Blat szklany to absolutny hit wystroju wnętrz, który spotkać można w wielu miejscach. Modne restauracje oraz kawiarnie, przydomowe ogrody, mieszkania i domy urządzone w nowoczesnym stylu, biura, urzędy – wymieniać można w nieskończoność. Faktem jest, że szklany blat, czy to stołu, czy kuchennej szafki jest niezwykle stylowym rozwiązaniem. Ponieważ podążamy za najnowszymi trendami i chcemy zawsze oferować klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania, w naszej ofercie dumnie prezentują się niepowtarzalne blaty szklane. 

Szklane blaty mają w sobie urok, obok którego trudno przejść obojętnie. Dlaczego warto je wybrać oraz potraktować jako atrakcyjny element wystroju dowolnego wnętrza? Dlatego, że to nowoczesne i modne rozwiązanie. Podświetlane, zdobione a nawet kolorowe blaty szklane podkreślą urok przestrzeni, w jakiej się znajdą i zachwycą każdego, kto na nie spojrzy. To piękna ozdoba do domu, biura i firmy! Można zamówić modele na wymiar, które jeszcze lepiej wpasują się w indywidualne potrzeby danego klienta.

Kuchenne blaty szklane

Szklane blaty - 3 powody, dla których warto je mieć

  • To uniwersalne rozwiązanie –  blaty ze szkła świetnie sprawdzą się w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach, dodając im wyjątkowego charakteru.
  • Pasują do każdej przestrzeni i pomieszczenia. Rekordy popularności biją szklane blaty kuchenne i łazienkowe, chociaż blaty na stoły i stoliki wcale im nie ustępują i także są chętnie wybierane.
  • Dają sporo możliwości aranżacyjnych – blaty ze szkła mogą mieć różne kształty i kolory.

Blat szklany na wymiar - idealnie dopasowany do potrzeb

Szklane blaty to świetna opcja. Jeszcze lepiej, jeżeli są one dopasowane do indywidualnych potrzeb osoby kupującej. Niestandardowy kształt blatu stołu lub szafki? Z nami to nie problem! Jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów nawet najbardziej skomplikowane wzory. Z chęcią podejmujemy się nowych wyzwań oraz realizacji, które w stu procentach sprostają wszelkim wymaganiom. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Z chęcią wykonamy wymarzony szklany blat na wymiar, także ze szkła kolorowego.

Panele szklane kuchenne z fotofolią

Sprawdź naszą ofertę:

Balustrady szklane

Schody ze szkła

Ścianki szklane

Drzwi ze szkła