balustrady_szklane

Balustrady szklane – wykonanie i montaż

Chcesz mieć balustrady szklane zewnętrzne lub wewnętrzne, ale nie wiesz jak wygląda proces wykonania oraz montażu? Czy na pewno warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie? Pytania te są myślą przewodnią tego artykułu. Warto zaznaczyć, że firma Aceglass produkuje balustrady zewnętrzne (np. balustrady balkonowe), ale też wewnętrzne (np. barierki ze szkła na schodach w salonie). Jeżeli są Państwo zainteresowani szklanymi szkodami, to również mamy je w swojej ofercie.

balustrady_szklane

W jaki sposób wykonywane są szklane balustrady?

Balustrady szklane zewnętrzne i wewnętrzne firmy Aceglass wykonywane są z najwyższej jakości szkła hartowanego, które charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia. Pomiędzy warstwami szkła umieszczona jest specjalna folia, która zapobiega rozpadaniu się szkła na kawałki, co znacząco poprawia bezpieczeństwo.

Kiedy produkujemy balustrady ze szkła, posługujemy się najnowocześniejszymi technologiami, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i pełne zadowolenie z funkcjonalności. W ofercie posiadamy balustrady ze szkła przezroczystego, jak i nieprzezroczystego.

Zdolność szkła do zniesienia różnych warunków atmosferycznych sprawia, że możemy zakładać balustrady w środku budynku, ale też na zewnątrz – jako na przykład wspomniane balustrady balkonowe. Są one odporne na różnego rodzaju zniszczenia, czy też zadrapania. Z tego faktu, pozostają łatwe w wieloletnim utrzymaniu jakości  i czystości na co dzień. 

Szklane balustrady – jak wygląda montaż?

Zastanawiasz się w jaki sposób są montowane balustrady szklane zewnętrzne lub wewnętrzne i ile czasu wymaga to działanie? Stopień trudności i czas wykonania zależy głównie od skomplikowania danej konstrukcji oraz warunków otoczenia. Klasyczne balustrady z prostym szkłem są stosunkowo łatwe w montażu, gdyż wystarczy połączyć ze sobą przygotowane wcześniej płyty ze szkła hartowanego.

Co przysparza najwięcej trudności w momencie, gdy balustrady szklane zewnętrzne lub wewnętrzne są zakładane? Dokładne wykonanie pomiarów. Poza posiadaniem olbrzymich umiejętności montażowych, konieczne jest przeprowadzenie precyzyjnych obliczeń z tym związanych.

Firma, która dostarczy i zamontuje balustrady ze szkła

Nawet proste, wewnętrzne lub zewnętrzne barierki ze szkła są przykładem nowoczesnego designu. Ich estetyczne znaczenie jest tak samo ważne jak wtedy, kiedy decydujemy się na całe balkony szklane.

Stawiając na doświadczoną i odpowiednio przeszkoloną firmę, za jaką uważają nas nasi klienci, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli zdecydują się Państwo na balustrady szklane zewnętrzne lub wewnętrzne do do swojego domu, zapraszamy do kontaktu. Wybierając specjalistę z mnóstwem szklanych realizacji na koncie, będą Państwo usatysfakcjonowani i w pełni zadowoleni z efektów pracy firmy Aceglass.